Крейг готовий рятувати світ тільки за гроші

08 жовтня 2015
Крейг готовий рятувати світ тільки за гроші Кілька днів тому Деніел Крейг заявив, що він буде грати Джеймса Бонда до тих пір, поки у нього не скінчаться сили. Не минуло й тижня, як актор сказав журналістам Time Out London, що він втомився від образу знаменитого кіногероя, а єдиним мотивуючим чинником для його повернення в бондіану стане чек на кругленьку суму.
«Варто почути чергове запитання про те, чи повернуся я до ролі Бонда, як мені хочеться розбити келих і порізати собі вени, - зізнався актор. - На даний момент з Джеймсом покінчено. Я мрію переключити свою увагу на який-небудь новий проект. Роль Бонда стає серйозним тягарем. Найкращі акторські роботи виходять тоді, коли ти дбаєш про внутрішній світ свого героя, а не про його зовнішність. У випадку ж з агентом 007 доводиться турбуватися в першу чергу про зовнішність. У найближчі пару років я не хочу думати про Бонда. Якщо я і повернуся до цього образу, то зроблю це виключно заради грошей.
Всі круті ідеї для бондіани, які я тільки міг придумати, ми використовували у фільмі "007: СПЕКТР". Я не знаю, куди ще можна було б відправити мого героя. В космос? Один раз творці кіносеріі так вже робили. Можна, звичайно, спробувати ще раз ...


Крейг готовий рятувати світ тільки за гроші












Контракт зі студією передбачав мою участь в ще одному фільмі франшизи. У певний момент кінокомпанія навіть хотіла зняти одночасно зі "Спектр" ще одну частину бондіани, але я обурився: "Ви з глузду з'їхали?". Висловився я, звичайно, не так різко, проте суть зрозуміла: це занадто масштабні фільми, щоб знімати їх разом.

Мене абсолютно не хвилює, хто стане моїм наступником. Сподіваюся тільки, що ми покинемо кіносерія на високій ноті, а люди, які займуть наше місце, виведуть її на новий рівень. Черговому виконавцеві ролі агента 007 потрібно буде працювати не покладаючи рук. Воно того варте, адже йдеться про бондіані. У сучасному кінематографі подібні фільми вже не знімають ».

Крейг готовий рятувати світ тільки за гроші














В ураїнський прокат «007: СПЕКТР» вийде 29 жовтня.


Розкажи про це своїм друзям у соціальних мережах!



Коментувати
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати рецензії в даній статті.
Вхід через вконтакті Вхід через фейсбук
Реєстрація
только у нас скачать купить шаблоны dle по низким ценам