«Агенти Г.Р.О.М.А.» відправляються на екрани

13 жовтня 2015
«Агенти Г.Р.О.М.А.» відправляються на екраниЖурналісти видання Variety діляться інформацією про те, що продюсер Майкл І. Юслен («Темний лицар») спільно з китайською компанією Huayi Brothers Media приступає до роботи над повнометражним фільмом і телефраншизою, в основу яких буде покладена серія коміксів «Агенти Г.Р.О .М.А. »(THUNDER Agents). Про це Юслен оголосив під час прес-конференції на нью-йоркському фестивалі Comic-Con.

Перша графічна новела із серії була опублікована ще в 60-і роки видавництвом Tower Comics. T.H.U.N.D.E.R. - Це група агентів, покликаних захищати світ від імені Організації Об'єднаних Націй. У цей елітний загін увійшли самі звичайні люди, але завдяки використанню високотехнологічного обмундирування вони отримали суперсили, що дозволяють їм на рівних битися з різноманітним злом.

«Агенти Г.Р.О.М.А.» відправляються на екрани
Вихід першого повнометражного фільму запланований на 2018, а Бен Лустіг і Джейк Торнтон вже приступили до роботи над сценарієм.

Крім того, Майкл І. Юслен оголосив про те, що в картині заплановано камео Стена Лі, для якого фільм про агентів Г.Р.О.М.А. стане першим проектом, що не відносяться до всесвіту Marvel.


Коментувати
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати рецензії в даній статті.
Вхід через вконтакті Вхід через фейсбук
Реєстрація
только у нас скачать купить шаблоны dle по низким ценам