Погонічі динозаврів повернутися на екрани

14 жовтня 2015
Погонічі динозаврів повернутися на екраниЗа відомостями журналістів The Tracking Board, компанія-виробник іграшок Mattel приступила до роботи над повнометражним фільмом за мотивами всесвіту своїх Погоничів динозаврів.

Перша серія фігурок наїзників древніх ящерів надійшла в продаж в 1988 році. У тому ж році для розкрутки бренду був створений анімаційний серіал «Погоничі динозаврів» (Dino-Riders), головними героями якого стали благородні валорійці. Не зумівши відбити атаки представників раси підступних рулонів на свою планету, вони спробували врятуватися втечею, але просторово-часовий навігатор їх зорельота вийшов з ладу.

Герої потрапили на доісторичну Землю, ще не знаючи, що слідом за ними пішов корабель лідера рулонів - імператора Крулоса. Валорійці були змушені використовувати свої телепатичні здібності, щоб приручити динозаврів і дати ворогу вирішальний бій.


Погонічі динозаврів повернутися на екрани

На даний момент розробкою проекту займається компанія Solipsist Film, але інсайдери не виключають можливості того, що інтерес до нього виявлять голлівудські мейджори. Mattel пов'язує довга історія стосунків з Universal, а недавно ще одним партнером виробника іграшок стала студія Sony, яка розробляє фільм про ляльку Барбі. Боси Mattel розраховують, що «Погоничі динозаврів» стануть гідною відповіддю кіновсесвіту «Трансформери», будівництвом якої займається їх одвічний суперник - компанія Hasbro.

Погонічі динозаврів повернутися на екрани
Продюсерські функції візьмуть на себе Стівен Л'Орел і Алісса Філліпс.


Коментувати
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати рецензії в даній статті.
Вхід через вконтакті Вхід через фейсбук
Реєстрація
только у нас скачать купить шаблоны dle по низким ценам