Інтерв'ю з «Нюхачем» Кирилом Кяро: «Найбільше люблю запах кави і сиру фета»

15 жовтня 2015
Інтерв'ю з  «Нюхачем» Кирилом Кяро: «Найбільше люблю запах кави і сиру фета»Напередодні прем'єри другого сезону серіалу "Нюхачі" виконавець головної ролі розповів, як на нього вплинув герой, чому рідко слухає критиків, в які прикмети вірить, а також про улюблених кінотеатрах Києва
Ім'я: Кирилл Кяро
Народився: 24.02.1975 в Таллінні (Естонія)
Кирило закінчив школу в Таллінні, але вищу освіту вирішив отримувати в Росії, для чого поступив у Театральне училище імені Щукіна. Після закінчення був прийнятий трупу Театру під керівництвом Армена Джигарханяна, але через два роки повернувся на батьківщину, з 1999 по 2004 рік працюючи трупі Російського театру Естонії. Повернувшись до Москви в 2005-му, починає активно зніматися в кіно і телесеріалах. Популярність і любов глядачів принесла невелика роль Слави - племінника Штехеля в серіалі "Ліквідація", а також головна роль в серіалі "Нюхачі". За останній актор був неодноразово номінований на різні премії.
- Кирило, ваш герой в серіалі "Нюхачі" має унікальне нюх. А які у вас улюблені запахи?
- Тут я консерватор: це запах рідного дому, коханої дівчини, гарної вечері. А ще - аромат ранкової кави, грецького сиру фета і ранкового салату де-небудь на Криті.
- Який вплив зробила на вас образ Нюхачі?
- Мені спочатку подобалося, як Нюхачі одягається - я навіть носив щось подібне під час зйомок першого сезону. Але коли фільм вийшов на екрани, мені було вже складно так одягатися. Тому зараз одягаюся досить просто, можна навіть сказати, по-фермерських, - якісь пуховики, куртки ...
- Роль в цьому серіалі принесла вам не тільки популярність і глядацьку любов в Україні та Росії, а й професійне визнання (у РФ Кяро номінували на приз Асоціації продюсерів кіно і ТБ в номінації "Краща чоловіча роль". - Авт.). Для вас важлива популярність?
- Звичайно, хочеться, щоб те, що ми робимо, було затребувано. Також для мене особливо важливо думку колег, тому що вони оцінюють роботу як професіонали. Але найбільше я довіряю думці режисера і своєму внутрішньому відчуттю. А до загальної критики не прислухаюся.
Інтерв'ю з  «Нюхачем» Кирилом Кяро: «Найбільше люблю запах кави і сиру фета»

Другий сезон "Нюхачі". Знову в строю.
- Як ви налаштовуєтеся на складні епізоди?
- Допомагає фантазія: читаєш текст і починаєш представляти всю сцену, і в цей момент щось приходить. А якщо не приходить, то партнер чи режисер підкажуть. Головне, щоб суть не була втрачена і відповідала задуманому. За цим стежить режисер Артем Литвиненко: є загальний зміст сцени, а зіграти її адже можна по-різному, а він уже вибирає те, що йому потрібно. Звичайно, є наші акторські знахідки, і, буває, Артему вони не подобаються - дуже сумно потім відмовлятися від своїх "геніальних" ідей.
- А ви вірите в прикмети?
- Звичайно. Наприклад, у акторів є така: якщо впустив сценарій, потрібно потім на нього сісти і 12 секунд посидіти. Отаке я проробляю, причому незалежно від того, де перебуваю в цей момент - в метро або на вулиці. Ще є таке марновірство, що художникам по костюмах можна нічого пришивати-зашивати на артистові, інакше вважається, що пам'ять його "пришиєш". Але якщо це неминуче - треба зубами затиснути нитку. Я завжди боюся забути текст - у мене це просто фобія якась! Тому за ниткою я стежу. А найсерйозніше ставлюся до театральних забобонам - вони адже пов'язані з традиціями, історією, це ціла культура. Вона передається з покоління в покоління, але вже, на жаль, потроху відходить.
Інтерв'ю з  «Нюхачем» Кирилом Кяро: «Найбільше люблю запах кави і сиру фета»

Кадр з "змінити". З Оленою Лядовою.
- Після закінчення театрального училища і роботи в театрі під керівництвом Армена Джигарханяна ви повернулися додому до Таллінна, а через 5 років знову опинилися в Москві. В якій країні ви сьогодні відчуваєте себе вдома?
- Мені добре і в Москві, і в Таллінні, і в Києві. Але будинок у мене в Москві, бо там, не рахуючи батьків, перебувають найближчі мені люди.
- Як вважаєте за краще проводити вільний час? У Києві є улюблені місця?
- Зараз я, на жаль, ніде в Києві не буваю, окрім як на майданчику, в кафе поряд зі своїм будинком да спортзалі. Більше нікуди не ходжу, бо дуже багато роботи. Під час зйомок першого сезону було більше вихідних, знаходилися час і сили гуляти. Я люблю столичний Ярославів Вал, Пейзажну алею, Андріївський узвіз ... Ще - кінотеатри "Київ" (там же кінофестиваль "Молодість" проходить?) І "Жовтень".
- Знаю, що у вас є собака. Як назвали?
- У нас ірландський тер'єр на прізвисько Веніамін. Спочатку моя дружина хотіла назвати його Ейнштейном, але я подивився на нього і сказав - ні, ну який же він Ейнштейн, тільки Веня, тільки Веніамін! Наша собака - повноцінний член сім'ї, який дуже сумує, коли нас немає вдома.


Коментувати
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати рецензії в даній статті.
  • facebook
  • odnogrupniki
  • youtube
  • instagram
  • google
  • twitter
Вхід через вконтакті Вхід через фейсбук Вхід через гугл
Реєстрація
только у нас скачать купить шаблоны dle по низким ценам