Офіційно: Всесвіт Людей Ікс обзаведеться серіалами

16 жовтня 2015
Офіційно: Всесвіт Людей Ікс обзаведеться серіаламиОфіційний сайт Marvel Comics повідомляє, що на телебаченні з'являться одразу два серіалу за мотивами персонажів коміксів - компанія 20th Century Fox Television візьметься за «Клуб пекельного вогню» (The Hellfire Club), а FX Productions розкажуть глядачам історію Легіону. В обох постановках візьме участь телевізійне представництво Marvel - Marvel Television.

Серіал з робочою назвою «Пекельний вогонь» (Hellfire) розповість історію урядового спецагента, який дізнається, що спрагла влади жінка з екстраординарними здібностями співпрацює з таємним товариством мільйонерів під назвою «Клуб пекельного вогню». Дія відбувається в кінці 60-х років XX століття.

Представники «Клубу» вищого рангу, його «Внутрішнє коло», - впливові люди з екстраординарними силами, здатні втручатися в події, які визначають хід світової історії. Учасники клубу, часті противники Людей Ікс, вже з'являлися на екранах, причому зовсім недавно: Себастьян Шоу і Емма Фрост протистояли команді супергероїв у фільмі «Люди Ікс: Перший клас».

Офіційно: Всесвіт Людей Ікс обзаведеться серіаламиПродюсер «Першого класу» і режисер чотирьох кіноадаптаціях Людей Ікс Брайан Сінгер візьме на себе функції виконавчого продюсера шоу.

Історія Легіону на крок ближче до телеекранів. Компанія FX Productions вже залучила творця кримінальної драми «Фарго» Листопад Хоулі до роботи над сценарієм пілотної серії. Повідомляється, що Хоулі також виступить виконавчим продюсером.

«Легіон» розповість про сина Професори Ікс - Девіді Хеллер (Легіон). Хеллер, з підліткового віку страждає шизофренією, змушений левову частку життя проводити в психіатричних клініках. Під час одного з чергових курсів лікування зустріч із загадковим пацієнтом наводить Девіда на думку про те, що голоси і картини з його голови можуть бути реальніше, ніж хто-небудь здатний припустити.

Офіційно: Всесвіт Людей Ікс обзаведеться серіаламиУ друкованому всесвіті Marvel Легіону найчастіше відводять роль антигероя.


Коментувати
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати рецензії в даній статті.
Вхід через вконтакті Вхід через фейсбук
Реєстрація
только у нас скачать купить шаблоны dle по низким ценам