Загін самогубців стане веселішим

01 квітня 2016
Загін самогубців стане веселішим На відміну від суворої серйозності «Людини зі сталі» та «Бетмена проти Супермена», всі трейлери «Загону самогубців» були з гумором.

Ось вони, нарешті, персонажі, які не бояться бути нахабними і саркастичними, які носять яскравий одяг, дудлять пиво і підривають все до дідька, замість того, щоб сумно дивитися в далечінь і думати про сенс буття.

Але, схоже, Warner Bros. досі стурбовані, що «Загін самогубців» все ще не достатньо смішний. За даними інсайдерів в трейлерах було показано всі жарти, що мали бути у фільмі. Під час роботи над фільмом актори і знімальна команда постійно жалілися на те, що фільм занадто "темний". В результаті, режисеру Девіду Ейру довелося найняти на знімальний майданчик психолога. Тому було прийнято рішення перезняти деякі сцени і додати нові, збільшивши кількість жартів з вуст персонажів.

Скоріш за все причина таких дій студії, саме зараз, в потужній критиці фільму «Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості» за темні тони і відсутність гумору.


Коментувати
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати рецензії в даній статті.
Вхід через вконтакті Вхід через фейсбук
Реєстрація
только у нас скачать купить шаблоны dle по низким ценам