Джеймс Кемерон віддає «Бойового ангела» Роберту Родрігесу

18 жовтня 2015
Джеймс Кемерон віддає «Бойового ангела» Роберту Родрігесу

Довгобуд Джеймса Кемерона, екранізація манги «Бойовий ангел» від студії Fox, переходить в руки Роберта Родрігеса. Режисер «Аватара» і продюсер Джон Ландау ведуть переговори з постановником «Міста гріхів».

Дія манги розвивається в 26 столітті. У небі ширяє утопічний місто Салем, куди мріють потрапити всі люди. Під Салемом, на Землі, розташоване місто, вибудуваний навколо гігантської звалища. Якраз на ній доктор Дайсуке Ідо шукає запасні частини для кіборгів, яких ремонтує безкоштовно.

Одного разу разом зі сміттям у нижнє місто скидають останки дівчини-кіборга, які знаходить доктор Ідо, але, як з'ясовується після лагодження, дівчина нічого не пам'ятає. Ідо нарікає її «Галі», як свою померлу кішку. Від колишнього тіла Галі збереглася тільки голова і частина тулуба, але доктор знаходить відсутні деталі і призводить кіборга в порядок. Галі виявляє, що в змозі інстинктивно користуватися бойовими прийомами кіборгів. Дізнавшись, що доктор Ідо є мисливцем за головами, Галі теж обирає цю стезю, почавши пошуки загублених спогадів.

У англійському перекладі ім'я героїні замінили на «Аліта», тому в трейд картину називають «Бойовий ангел Аліта».

Джеймс Кемерон підступався до «Аліте» з 2005 року, але вважав за краще виліт на Пандору.


«Ми з Робертом давно шукали проект, щоб попрацювати над ним разом, - говорить Джеймс Кемерон. - І я прийшов у захват, коли дізнався, що він хоче зняти "Бойового ангела". Роберт вміє співпрацювати, і ми вже схожі на двох дітей, які дорвалися до споруди карта. Розважаємося творчо і технічно. Цей проект мені дуже дорогий, і режисерське крісло я довіряю тільки Роберту. Нам належить багато чому навчитися один в одного, поки йде підготовка цього найкрутішого епіка ».

Джеймс Кемерон віддає «Бойового ангела» Роберту Родрігесу
Додає Родрігес: «На мій погляд" Бойовий ангел "- неймовірно багатий і яскравий епік в стилі картин Джеймса Кемерона. Можливість попрацювати з його приголомшливим сценарієм і новітніми технологіями, а також отримати майстер-клас з режисури від нього - безцінна. Для мене велика честь досліджувати світ АЛІТА з Джимом і Джоном, чиї фільми надихали мене десятиліттями ».


Коментувати
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати рецензії в даній статті.
Вхід через вконтакті Вхід через фейсбук
Реєстрація
только у нас скачать купить шаблоны dle по низким ценам