Джейк Джилленхол і Бенедикт Камбербетч розв'яжуть «Війну струмів»

25 вересня 2015
Джейк Джилленхол і Бенедикт Камбербетч розв'яжуть «Війну струмів»Екранізація сценарію «Війна струмів» (The Current War) Майкла Митника з «Чорного списку» 2011 року знову запущена у виробництво, але цього разу компанією братів Вайнштейн TWC і з Джейком Джилленхол і Бенедикт Камбербетч в головних ролях.

Робота Митника ще в 2012-му привернула увагу Тимура Бекмамбетова і його компанії «Базельовс», яка і придбала права на екранізацію.

«Війна струмів» - історія протистояння Томаса Едісона і Джорджа Вестінгауз в боротьбі за використання постійного і змінного струму. «Війна» почалася в 80-х роках XIX століття і закінчилася тільки в 2007 році з переходом Нью-Йорка з постійного струму на змінний.

Саша Барон Коен придивлявся до ролі Едісона, але зараз вченого зіграє інший британець, Бенедикт Камбербетч. Американця Вестингауза запропоновано втілити на екрані Джейку Джилленхолу. Харві Вайнштейн зустрівся з актором на кінофестивалі в Торонто після прем'єри фільму відкриття «Руйнація» і запропонував цей проект.

Тимур Бекмамбетов і «Базельовс» залишаються у «Війні струмів» в якості продюсерів.

Режисерське крісло якийсь час тому збирався зайняти Бен Стіллер, однак зараз мова йде про інше постановника. Альфонсо Гомез-Рейон, який зняв мелодраму «Я, Ерл і вмираюча дівчина», отримавши головний приз кінофестивалю «Санденс» в цьому році, став дуже затребуваним режисером. Схоже, йому і належить зануритися в історичні події.

Бенедикт Камбербетч наприкінці жовтня з'явиться на російських екранах в кримінальній драмі «Чорна меса».

Джейка Джілленхол зараз можна побачити в картині «Еверест», а прем'єрна дата драми «Руйнація» в Росії поки не намічена.


Розкажи про це своїм друзям у соціальних мережах!Коментувати
Вхід через вконтакті Вхід через фейсбук
Реєстрація
только у нас скачать купить шаблоны dle по низким ценам