Уроки виживання від Рассела Кроу

30 вересня 2015
Уроки виживання від Рассела КроуІнформаційний портал The Wrap ділиться відомостями про те, що володар премії «Оскар» Рассел Кроу виконає головну роль у драмі In Sand and Blood, яка знаходиться в розробці в компанії IM Global.

В основу картини буде покладена книга Діна Кінга в жанрі нон-фікшн під назвою Skeletons on the Zahara: A True Story of Survival («Скелети в Сахарі: реальна історія виживання»). Адаптував роман Ронан Беннетт («Джонні Д.»), а продюсером стрічки виступить Люк Роег.


У 1815 році американське судно зазнало аварії неподалік від берегів, оточуючих західну частину пустелі Сахара. Члени екіпажу, що страждали від голоду і спраги, потрапили до рук місцевих рабовласників, які згодом обміняли чоловіків на пошарпані ковдри. Арабський купець отримав у своє розпорядження капітана Джеймса Райлі і кількох його помічників, збираючись продати їх за більш вигідною ціною. Однак Райлі вдалося переконати араба, що в порту Марокко є багач, здатний запропонувати за них куди більші багатства. Так почалася їх довга подорож по одній з самих безжальних пустель планети, а заможний друг, як виявилося, був лише вигадкою капітана ...

Уроки виживання від Рассела Кроу
У числі майбутніх фільмів з участь Рассела Кроу значиться кримінальний трилер «Славні хлопці», де компанію акторові склали Райан Гослінг і Метт Бомер, а також сімейна драма «Батьки і дочки».


Коментувати
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати рецензії в даній статті.
Вхід через вконтакті Вхід через фейсбук
Реєстрація
только у нас скачать купить шаблоны dle по низким ценам