Аватар: Легенда про Анга (2005 - 2008)

Avatar: The Last Airbender

Аватар: Легенда про Анга
Гасло:
«The Avatar Returns»
Рік:
2005 (3 Сезони)
Країни:
Режисер:
Джанкарло Волп, Етан Сполдінг, Лорен МакМаллен
Сценарій:
Майкл Данте ДиМартино, Аарон Ехаз, Брайан Кониецко
Продюсер:
Майкл Данте ДиМартино, Аарон Ехаз, Брайан Кониецко
Композитор:
Бенжамін Вінн, Джеремі Цуккерман
Художник:
Брайан Кониецко
Монтаж:
Джефф Адамс, Беррі Хіршберг
Прем'єра в світі:
Вікова категорія:

 6+

Тривалість:
Світ розділений на чотири народи: Водні племена, королівство Землі, Повітряні кочівники і Вогняна нація. Представники кожного народу володіють здібностями управління своєю стихією і називають себе магами Води, Землі, Повітря чи Вогню. Тільки Аватар є володарем всіх чотирьох стихій. Його роль полягає в підтримці балансу між народами і збереженні світового порядку.
Одного разу ватажок Вогненної нації Господар Вогню розв'язав війну з метою підкорити собі інші народи. Відповідальність за порятунок світу лягла на плечі двенцятирічного хлопчика, мага Повітря на ім'я Анг, який дізнався, що він Аватар. Анг відправляється в небезпечну подорож разом зі своїми відважними друзями з племені Води Катарою і її братом Соккою. Йому належить оволодіти усіма стихіями, пройти через безліч випробувань, перебороти свої страхи і перемогти Господаря Вогню, щоб зупинити війну і відновити рівновагу в світі.
Рейтинг: 10 з 10 (голосів: 1)
Чи знаєте ви, що можете редагувати цю сторінку?
Вхід 1. Увійдіть в систему
Заявка 3. Очікуйте поки наша команда розглядатиме вашу правку
Опис: Ви маєте можливість дивитись мультфільм мультсеріал на сайтах наших партнерів Аватар: Легенда про Анга онлайн безкоштовно | Аватар: Легенда про Анга 2005 Avatar: The Last Airbender дивитись українською | Аватар: Останій захисник трейлер українською | Аватар: Легенда про АнгаAvatar: The Last Airbender онлайн трейлер в хорошій якості | переглянути Аватар: Легенда про Анга Avatar: The Last Airbender без реєстрації | Аватар: Легенда про АнгаAvatar: The Last Airbender дивитись безкоштовно | мультфільми мультсеріали як Аватар: Легенда про Анга 2005 Avatar: The Last Airbender список | Аватар: Легенда про Анга Avatar: The Last Airbender дивитись всі серії безкоштовно | Аватар: Легенда про Анга Avatar: The Last Airbender всі сезони дивитись онлайн в найкращій якості
Подібні мультфільмимультсеріали:
Написати рецензію
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати рецензії в даній статті.
Вхід через вконтакті Вхід через фейсбук
Реєстрація
только у нас скачать купить шаблоны dle по низким ценам