Гаррі Поттер та Орден Фенікса (2007)

Harry Potter and the Order of the Phoenix

Гаррі Поттер та Орден Фенікса
Гасло:
«Вижити судилося лише одному»
Рік:
Режисер:
Оператор:
Композитор:
Кошторис:
$150 000 000
Збори в США:
$292 004 738
Збори DVD (США):
$224 203 720
Прем'єра в світі:
Реліз на DVD:
23 червня 2009
Реліз на Blu-Ray:
23 грудня 2008
Вікова категорія:

 12+

Тривалість:
Гаррі проводить свій п'ятий рік навчання в школі Хогвартс і виявляє, що багато хто з членів чарівного співтовариства заперечують сам факт недавнього змагання юного чарівника з втіленням вселенського зла Волдемортом, роблячи вигляд, що не мають ні найменшого уявлення про те, що лиходій повернувся.

Побоюючись, що поважний глава Хогвартса Альбус Дамблдор поширює брехливі чутки про повернення Волдеморта, прагнучи підірвати авторитет Міністра Магії Корнеліуса Фаджа і надалі зайняти його місце, Корнеліус призначає нового професора захисту від темних мистецтв, який повинен буде пильно стежити за Дамблдором і студентами Хогвартса.

Але схвалений міністерством курс лекцій по захисній магії професора Долорес Амбрідж виявляється на практиці абсолютно марним - юні чарівники просто нездатні протистояти дії темних сил, загрозливих їм і всьому чарівному співтовариству. І тоді, за наполяганням своїх друзів, Герміони і Рона, Гарі бере ініціативу в свої руки.

Таємно зустрічаючись з невеликою групою студентів, що називає себе Загоном Дамблдора, Гаррі навчає їх самозахисту від темних сил, готуючи відважних чарівників до незвичайної сутички, яка чекає їх попереду.
Рейтинг: 7.5 з 10 (голосів: 2)
Подібні фільми:
Написати рецензію
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати рецензії в даній статті.
  • facebook
  • odnogrupniki
  • youtube
  • instagram
Вхід через вконтакті Вхід через фейсбук Вхід через гугл
Реєстрація
только у нас скачать купить шаблоны dle по низким ценам