Маленький Принц (2015)

The Little Prince

Маленький Принц
Рік:
Країни:
Кінокомпанії:
Режисер:
Художник:
Кошторис:
$81 200 000
Збори в Україні:
8 511 638 грн.
Прем'єра в світі:
Прем’єра в Україні:
26 листопада 2015
Тривалість:
Світ неможливий без фантазії і пригод. Принаймні в це вірить добродушний старий авіатор, по сусідству з яким нещодавно оселилася одна дуже педантична мама зі своєю старанною донькою. Життя дівчинки підпорядкована суворому навчальному плану, в якому час на друзів передбачено тільки наступного літа. Однак цей ретельно вибудуваний план тріщить по швах, коли в життя дівчинки вривається дивний сусід з його неймовірними розповідями про Маленького Принца і далекі зірки. Залишилося тільки починити літак, і в путь! Так починається велика подорож дівчинки - повна небезпек, чарів, гумору і справжньої дружби.
Рейтинг: 6.75 з 10 (голосів: 4)
Подібні мультфільми:
Рецензії:
tetyana
  • tetyana
  • 19 квітня 2016 19:56

Не варто забувати…

Я б сказала, що цей мультфільм суттєво відрізняється від більшості, мабуть в першу чергу, через його недитячість, можливо тому що за основу взята відома і загадкова книга, можливо тому, що за переглядом пару разів підступали сльози.

Він яскравий, смішний, дійсно красивий, але зачіпає глибокі теми. І хоча сам Маленький принц не головний герой, але він зіграв свою важливу роль.

Не шукайте в цьому мультфільмі історії з книги, вона сильно змінена, точніше показана історія після завершення книги. І як на мене, ця історія доволі сумна.

Всі ми виростаємо і починаємо забувати, як це бути дитиною, насолоджуватися дрібничками і просто, щиро бути щасливими. Але це потрібно всім нам без винятку.

На одному моменті мультфільм був затягнутий і трохи нуднуватий, але тільки на одному моменті! А в деяких сценах просто заворожено дивилася на екран - картинка була неймовірно красива! Страшенно сподобалися моменти, коли головну героїню показували крупним планом: які глибокі і сумні у неї очі, або, що їй не вистачало зуба - ніби й дрібнички, але вони роблять картину повною і реалістичною.

Інколи таки варто дивитися на світ очима Маленького принца :)
Написати рецензію
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати рецензії в даній статті.
  • facebook
  • odnogrupniki
  • youtube
  • instagram
Вхід через вконтакті Вхід через фейсбук Вхід через гугл
Реєстрація
только у нас скачать купить шаблоны dle по низким ценам