У серці моря (2015)

In the Heart of the Sea

У серці моря
Гасло:
На підставі неймовірної історії, яка надихнула Мобі Діка
Рік:
Країни:
Режисер:
Оператор:
Композитор:
Збори в Україні:
16 195 634 грн.
Збори в світі:
$22 340 171
Прем'єра в світі:
Тривалість:
У 1819 році американський корабель «Ессекс» з командою з двох десятків людей на борту вирушив з порту в штаті Массачусетс на кито бійний промисел. Восени 1820-го успішна впродовж півтора років полювання було перервана атакою гігантського кашалота на судно, в результаті чого морякам довелося пересісти в шлюпки. Протягом трьох з гаком місяців вони боролися за виживання посеред океану ...
Рейтинг: 8.25 з 10 (голосів: 4)
Подібні фільми:
Рецензії:
Богдан Демський

Картина справляє сильне враження, хоча б своїми «морськими» пейзажами. Майстерно зроблені специфекти допомагають повністю погрузитись у вир подій. Плавання під час бурі - одна з тих сцен, коли ти відчуваєш, що ось-ось і тебе з головою накриє хвилею.
В центрі сюжету,простежується боротьба людини і кита, стихії і людини..так і врешті решт однієї людини з іншою. Для себе я визначив що фільм “У серці моря” про:
1) згуртованість людей у критичній ситуації, про жагу до життя і надію;
2)про зміни в свідомості людини,які відбулися через усвідомлення неправильності своїх дій;
3)що справжня загроза криється в самій людській природі і страхом перед смертю.
З акторського складу,незважаючи на гучні імена,важко когось виділити, за винятком Брендана Глісона,який на тлі інших вирізняється харизмою і характером можливо,саме це допомогло йому виділитись серед інших. Не можна сказати,що Кріс Хемсворт зіграв погано,швидше навпаки,йому вдається відійти від образу “Тора”..і показати, що він може бути різноплановим актором.
Операторська робота, праця художників-постановників, дизайнерів, костюмерів і перукарів, що створили автентичний світ початку 19-го столітт,заслуговує гучних оплесків.
Проте, «У серці моря» підходить саме для великого екрану, інакше ви просто не зможете відчути всю масштабність даного фільму. До того ж після перегляду виникає відчуття певної “недосказаності” і нехватки кульмінації.

Моя оцінка 8 з 10
Написати рецензію
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати рецензії в даній статті.
  • facebook
  • odnogrupniki
  • youtube
  • instagram
Вхід через вконтакті Вхід через фейсбук Вхід через гугл
Реєстрація
только у нас скачать купить шаблоны dle по низким ценам