Сторожова застава (2017)

Сторожова застава
Рік:
Країни:
Кінокомпанії:
Кошторис:
$2 000 000
Збори в Україні:
18 233 889 грн.
Прем'єра в світі:
Прем’єра в Україні:
12 жовтня 2017
Вікова категорія:

 6+

Тривалість:
Сонячне затемнення активізує магічний портал часу, і звичайний школяр Віктор з 21 століття потрапляє на тисячу років назад. У юному Олешку, могутньому Іллі і суворому Добрині Вітя легко впізнає билинних богатирів. Їхнє життя проходить в битвах з половцями, які за всяку ціну, за допомогою і зброї, і чорної магії, намагаються знищити русичів. Вітя опиняється в самому центрі неймовірних подій, вступає в битву з міфічним істотами і набуває справжньої мужності.
Рейтинг: 7.667 з 10 (голосів: 3)
Подібні фільми:
Рецензії:
Mihalkoff

Отже, стосовно #СторожоваЗастава. Коротесенько.

Коли я йшов на це кіно. то не чекав від нього багато, бо розумів, що наш кінематорграф, хоча вже й не мертвий, але тільки но приходить до тями, лежачі у реанімаційній палаті. Та ознаки життя вже є. І це кіно - одна з них.
Якщо вдатися до порівнянь, то перший фільм, який спадає на думку, це російський "Волкодав" (2006) року. Росіянське кіно тоді тільки но вийшло з пострадянського небуття і пісня "Ночного дозора" вирішило взятися за класичне фентезі. Той фільм вийшов дуже непоганий за картинкою та спецефектами, але, на відміну від нашого, був нудний та занадто серйозний.
Тож впевнено можу сказати - Сторожова Застава краща за "Волкодава". Хоча фільм і вийшов трохи нерівним.
1. Якість картинки.
Дуже хороша. Всі ці голівудськи прольоти камери, плани - іноді навіть здавалося ,що дивишься західний фільм із дубляжем, якби губи акторів чітко не виводили українські слова.
Та інколи автори занадто навалювали "мила" на картинку, а також є питання до зйомок батальних сцен. Хороші кадри інколи перемежалися з незрозумілим дратівливим мерехтінням що різало око.
Компьютерна графіка, знову ж таки, то нічого, то хромокей прямо лізе в очі. Але для кіно всього за 2 млн. зенених - норм.
2. Сюжет.
Більш-менш пристойний але дуже простий. Головний герой підліток, або навіть тінейджер, (отже сміливо можна йти у кіно із дітьми починаючи із середнього шкільного віку, хоча в залі були і першачки і навіть дошкільнята). Тож, зважаючи на вік головного героя, можна здогадатися, що кіно, скоріше за все, було зорієнтовано саме на більш молоду аудиторію (офіційна категорія фільму - 6+). Ніяких складних перепетій та закручених поворотів - портал у часі, сонячне затемнення, щоб повернутися додому, герой має щось знайти, когось врятувати, щось у собі побороти, дружба, любоу, вірність і т.д і т.п. Але, знову ж таки, я на це очикував, тож намагався на простоту сюжету та ляпи у ньому не зважати (хоча інколи ну дуже топорними здавалися сюжетні ходи).
В кіно є місце і для гумору. Не ржака звичайно, але кілька разів зал добряче посміявся.
Єдине, що реально не сподобалося, повертаючись до сказаного вище - батальні сцени. Так, кілька непоганих драчок було, але в цілому треба констатувати - знімати хороше кіношне батальне фіхтування та массові битви ми поки не вміємо.
3. Актори.
Всі хороші. Всі красиві. Є і відоми актори (Наталя Сумська), є і зоряні гості (Фагот з ТНМК та нещодавно трагічно померлий музикант Іван Денисенко), і зовсім молоді, ще не відомі широкому загалу актори. Більшість грає непогано. Юні актори інколи переграють, інколи недограють. Але їм можна пробачити (для деяких з них, це перша поява на екрані).
Єдине що різануло, здається юних героїв озвучували більш дорослі актори-дублери. Це завжди дратує, коли 16-річний хлопець чи дівчина говорить дорослим голосом. Хоча, може то так просто здалося...
Підводячи підсумки, поставлю 6 з 10 і обов'язково порекомендую вам сходити на "Сторожову Заставу" і зводіть дітей. Підтримайте наших кіноробів. Бо якщо цей фільм збере касу, я впевнений, далі буде тільки краще.
Написати рецензію
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати рецензії в даній статті.
  • facebook
  • odnogrupniki
  • youtube
  • instagram
Вхід через вконтакті Вхід через фейсбук Вхід через гугл
Реєстрація
только у нас скачать купить шаблоны dle по низким ценам