Спілка мертвих поетів (1989)

Dead Poets Society

Спілка мертвих поетів
Рік:
Країни:
Кінокомпанії:
Режисер:
Сценарій:
Оператор:
Композитор:
Кошторис:
$16 400 000
Збори в США:
$95 860 116
Прем'єра в світі:
Реліз на DVD:
21 травня 2009
Вікова категорія:

 6+

Тривалість:
Джон Кітінг - новий викладач англійської літератури в консервативному американському коледжі. Від манірної маси вчителів його яскраво відрізняють легкість спілкування, ексцентрична поведінка і зневага до програми навчання.

Одного разу він відкриває своїм підопічним таємницю Спілки мертвих поетів. З цього моменту кожен з учнів намагається знайти свій власний голос у безликому хорі, поглянути на навколишній світ, високо підстрибнувши над сірою шкільною огорожею.
Рейтинг: 9.333 з 10 (голосів: 3)
Подібні фільми:
Рецензії:
tetyana
  • tetyana
  • 17 травня 2016 23:14


Долайте всі перешкоди. Ваші мрії цього варті!


Шукала фільм про письменників і от знайшла ось цей. Він швидше не про письменників, а про бажанням ним стати, відкритися літературі і оцінювати її як прояв свого «Я». Історія про те, як вчитель літератури намагався вивільнити творчий потенціал своїх учнів за допомогою дивакуватих методів. Історія про пошук себе, про подолання сумнівів і страхів.

О капітан, мій капітан! ©

Робін Вільямс. Незважаючи на те, що багато хто його не любить і вважає звичайним коміком, він чудовий актор. Чого тільки вартий його герой Джон Кітінг - це втілення романтики, легкої посмішки і нездоланної любові по літератури. Неординарна людина, що вміє насолоджуватися кожною хвилиною життя. І більш того, людина, що вміє навчити цього інших.

Рвіть троянди, поки не пізно. На латинській ця фраза звучить як царпе дием. Дослівний переклад - лови мить. ©

З яким натхненням ці підлітки вивчали поезію, як сміливо і палко цитували рядки. Але мені більше сподобалося який шлях вони прийшли, щоб осягнути всю силу слів: від шматування підручників з пустими міркуваннями про те, якою має бути поезія до зміни ракурсу і нічних читань таємної спілки у темній печері.
Прекрасно показаний настрій підлітків, молодих і зелених, але сміливих і запальних. Хоча декому з них цьому теж довелося вчитися.

Взагалі цікаво було подивитися на вже зрілих сьогодні акторів, коли вони ще були такими молодими. Не дарма ж вони стали відомими, прекрасно грали ще у юному віці.
Дуже сподобалася роль молодого Роберта Шона Леонарда. Як же сильно його герой бажав грати на сцені! Кажуть надія вмирає останньою. Його надія померла, коли зіткнулася зі стіною нерозуміння власних батьків. Автори фільму показали дуже драматичну проблему багатьох сімей, котра може перетворитися на трагедію, як це сталося в цій історії.

Стрічка справді надихає на творчість, але як часто буває в таких фільмах, піднесення і падіння завжди йдуть поруч…
Попри сумний кінець, фільм залишає якусь надію, заклик, що варто спробувати! Чого б ви не бажали - намагайтеся цього досягти!

І пьєса життя ще не закінчена, і ти, можливо впишеш, свій рядок …©


Шедевр і цим все сказано!
Написати рецензію
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати рецензії в даній статті.
  • facebook
  • odnogrupniki
  • youtube
  • instagram
Вхід через вконтакті Вхід через фейсбук Вхід через гугл
Реєстрація
только у нас скачать купить шаблоны dle по низким ценам