Рівні (2015)

Equals

Рівні
Гасло:
Світ, де почуття під забороною
Рік:
Країни:
Режисер:
Сценарій:
Оператор:
Художник:
Збори в Україні:
368 899 грн.
Прем'єра в світі:
Прем’єра в Україні:
21 липня 2016
Вікова категорія:

 16+

Рейтинг MPAA:
Тривалість:
Фільм «Рівні» розповідає історію Сайласа, який живе в майбутньому, в суспільстві, названому «Колектив». Жителі цього сучасного світу - нове покоління людей, зване «Рівними». Рівні - це мирні, спокійні, ввічливі і справедливі люди, і життя в «колективі» ідеальна. У ньому не існує ні бідності, ні жадібності, ні насильства, ні емоцій ... Але над суспільством нависає нова загроза: захворювання «SOS» або «Синдром Громадської свідоми», жертви якого піддаються всьому, чого, як вони думали, уникли: депресія, вразливість , страх, любов. Якщо уряд знайде людини, зараженого «SOS», його відразу ж заберуть у Нору, після чого цю людину вже ніхто і ніколи не побачить.

Коли головний герой виявляє, що він теж заражений, він стає ізгоєм, але зауважує одну людину, який, як йому здається, розуміє через що йому доводиться проходити. В цей час уряд заявляє про те, що ліки від хвороби «включених емоцій» було знайдено, і головні герої змушені шукати спосіб вижити.
Рейтинг: 6.5 з 10 (голосів: 2)
Рецензії:
kinohronic

Одноманітність ... Блідість ... Сірість ... Болотна спокій ... і раптом - гамма фарб яскравих почуттів. Дуже цілком навіть реальні переживання, перекладені на площину фантастичного світу людей, де почуття вважаються вірусом і всіх "заражених" усувають щоб не заражали інших людей. І тут ставиш собі питання: людей чи? Що є людина, якщо в ньому немає почуттів? І на!навіщо тоді такий світ?
І ці двоє, Сілас (Ніколас Холт) і Ніа (Крістен Стюарт), знаходять один одного серед усього натовпу "рівних", їх емоції долають всі вакцини і таблетки. Вони "заражені" почуттями, їм доводиться бігти і стати ізгоями. Красива некваплива майже фантастична мелодрама з неквапливим звуковим фоном і ..., на жаль, не особливо закінченою розв'язкою. Нас залишають наодинці з титрами і нашими думками. Домірковуйте.
Написати рецензію
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати рецензії в даній статті.
  • facebook
  • odnogrupniki
  • youtube
  • instagram
Вхід через вконтакті Вхід через фейсбук Вхід через гугл
Реєстрація
только у нас скачать купить шаблоны dle по низким ценам