Руйнація (2015)

Demolition

Руйнація
Рік:
Країни:
Режисер:
Сценарій:
Оператор:
Художник:
Збори в світі:
$1 100 042
Прем'єра в світі:
Прем’єра в Україні:
30 червня 2016
Тривалість:
Інвестиційний банкір важко переживає трагічну смерть своєї дружини; знаходячись в емоційній прірві між реальністю і своїм горем, він намагається зрозуміти, що ж пішло в його життя не так, де він припустив помилку. Його рятує жінка, з якою він випадково знайомиться.
Рейтинг: 8.333 з 10 (голосів: 3)
Рецензії:
kinohronic

Руйнування заради руйнування

Відчуття, що щось ось-ось повинно статися починається з перших кадрів. З цим же почуттям виглядає весь фільм. До кінця. І це ж почуття так і залишається, навіть коли фільм закінчився. Це з незрозумілих моментів.
Фільм напевно дуже повинен сподобатися психологам. Ну, мені так здається. Є, так би мовити, над чим попрацювати. Так, простому глядачеві, який дивився цей фільм заради Джейка Джілленхола, напевно хотілося більш відвертою драми, може мелодрами, в самому м'якому випадку, ну взагалі було б оригінально розтягнути це навіть на трилер. Тобто, задатки у сценарію на це все є хоч греблю гати. Але. Знято все дрібно, не закінчено, обірвано і відповідно затягнуто.
Сценарних ходів при цьому напхане вагон і маленький візок. Це і сам головний герой, з його особистою драмою і то як він з нею справляється, і відносини його з "дівчиною з техпідтримки", і дружба з її сином-музикантом, і навіть відносини з його тестем. Але жодна ця нитка так ні до чого і не довела. Шкода, знову ж таки, там були великі можливості.
Що ж маємо в "сухому залишку"? Перше - переживання героя особистої драми і пошуки виходу з неї так і не були розкриті. Друге - крутий танець Джейка Джілленхола на вулиці серед натовпу людей !!! Третє - давати вихід емоціям шляхом якогось руйнування ... не завжди, але іноді потрібна процедура!
P.S. піду-но пошукаю свій молот.
Написати рецензію
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати рецензії в даній статті.
  • facebook
  • odnogrupniki
  • youtube
  • instagram
Вхід через вконтакті Вхід через фейсбук Вхід через гугл
Реєстрація
только у нас скачать купить шаблоны dle по низким ценам