Справжній детектив (2014 - ...)

True Detective

Справжній детектив
Гасло:
«Man is the cruelest animal»
Рік:
2014 (2 Сезони)
Країни:
Кінокомпанії:
Оператор:
Композитор:
Прем'єра в світі:
Вікова категорія:

 18+

Тривалість:
Перший сезон: В Луїзіані В 1995 році відбувається дивне вбивство дівчини. У 2012 році справу про вбивство в 1995 повторно відкривають, так як відбулось схоже вбивство. Щоб краще просунутися в розслідуванні, поліція вирішує допитати колишніх детективів, які розслідували вбивство дівчини в 1995. Детективи познайомилися під час роботи над цим убивством, розслідування якого затягнулося на довгі 17 років.
Другий сезон: В каліфорнійському місті Вінчі напередодні презентації нової лінії залізниці, яка поліпшить фінансове становище міста, пропадає голова адміністрації міста. Пізніше його труп знаходить на шосе офіцер дорожньої поліції. До розслідування підключають детектива з поліції Вінча і детектива департаменту шерифа округу Вентура. Те, що починалося як вбивство, перетворилося в мережу змов і махінацій.
Рейтинг: 8.8 з 10 (голосів: 5)
Подібні серіали:
Рецензії:
kinohronic

Справжній детектив. Справжні детективи.

Об'єднавши під одним дахом два абсолютно різних по сприйняттю сюжету кожного сезону, творці зробили ризиковану ставку і - не програли.
Напевно перше "Браво!" треба віддати самим Меттью & Вуді. Бути продюсером, знімаючи самого себе - ризикуєш своїми грошима заради себе ж самого, "улюбленого". Це зрозуміло і принятно. І інша справа, ризикувати своїми ж грошима заради інших акторів "по цеху" (про них пізніше). І ось тут викликає повагу талант цих людей, в яких дух бізнесмена переборов дух актора. А не у всіх це виходить.
Отже, сам сюжет першого і другого сезону ви прочитаєте в синопсисі. Так, сам читав, вам теж рекомендую, але. Навіть якби там був описаний сюжет по обличчях і покадрово, переглядаючи серію за серій ці "знання" для вас вже не гратимуть жодної ролі. Тому що "це треба бачити"! Музика, емоції, характери - це те, що змушує тебе йти від серії до серії. Якщо в першому сезоні дія йде за зростанням, не поспішаючи, даючи тобі самому зробити вибір - "Ти хочеш дізнатися що буде далі?" - І поступово доводячи тебе до стану - "І ??? І що було далі ???", то в другому сезоні тебе кидають від "каната до каната" іноді даючи перепочити, зовсім небагато, і "знову в бій". Кожна серія - це бій. Бій за себе, за родину. За тих кого любиш і без яких не можеш жити, коли не хочеш жити як живеш і не можеш жити так як хочеш. "Одна помилка, друга помилка ..."
Актори # 1. Так, Меттью & Вуді зробили свою справу і проклали дуже навіть якісно шлях для цього серіалу. Вони абсолютно різні, ті тоді і ці зараз. У мене склалося своє сприйняття їх образів, різний по кожному герою в залежності від часу дії. І коли в перебігу серії відбуваються перекидання з одного часу в інше, ти також різко перебудовуєш свої відчуття. Це просто вибух емоцій!
Актори # 2. Ну раз сезон другий, то і головних акторів стало рівно в два рази більше (читай емоцій відповідно). Але є відмінність. Актори та їх герої. Якщо розбирати по верхах, то можна звичайно сказати, що хтось уже в таких образах був, хтось перший раз, хтось не дотягнув, хтось перетиснув. Можна, але не потрібно. Вразили всі! Все настільки сильно і непередбачувано відкрилися, що ось тут і хочеться сказати друге "Браво!". Колін Фаррелл, Вінс Вон, Рейчел МакАдамс, Тейлор Кітч - просто хочеться писати і називати ці імена, тому що в мозку відразу спалахує флешбек кожного з них і пробиває тебе струмом по всьому тілу. Кінотерапія, прямо! Куди там голковколювання!!! (смайлик посміхаюся).
Трохи слів про зйомки загальних планів: вони масштабні і прекрасні. І так само як і самі герої сезонів, так само різняться й ці види. Перший - природний, другий - індустріальний. Якщо про природу сперечатися немає сенсу, то хто там сказав, що вид автомобільних розв'язок, промислових районів або занедбаних будівництв може бути непривабливим? Дивимося!
І на останок. Музика. Тут є два моменти.
Один - це музика до титрів. Це просто окремий фільм. І до першого і до другого сезону. Ось саме тут - жодних відмінностей. Вони прекрасні і реально можуть змагатися з титрами до фільмів про Джеймс Бонда.
Другий - співачка в барі. Слухаючи діалоги героїв на зустрічах в цьому барі, які постійно супроводжуються її музикою, ти звичайно ж акцентуєш свою увагу про що вони говорять, але десь глибоко тебе не відпускає відчуття якоїсь депресії та безнадії. Спочатку ти цього не помічаєш, потім це якось навіть починає дратувати, потім ти вже розумієш що це саме те що і відбувається. Тільки все це відображено в музиці. І коли співачка укладає свою гітару в футляр і йде - ось тут ти і розумієш, що все. Зараз все закінчиться.
Але життя варте того, щоб жити. Під будь-яку музику.
Написати рецензію
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати рецензії в даній статті.
  • facebook
  • odnogrupniki
  • youtube
  • instagram
Вхід через вконтакті Вхід через фейсбук Вхід через гугл
Реєстрація
только у нас скачать купить шаблоны dle по низким ценам