Пробудження (2016)

Passengers

Пробудження
Дія розгортається в майбутньому на космічному кораблі, який перевозить колоністів на віддалену планету. Із-за збою в системі головний герой виходить з гіперсну на 90 років раніше до призначеного строку. Залишившись наодинці з перспективою старості і смерті наодинці, він набравшись сміливості і нахабства, будить прекрасну жінку, якій такий самий розклад, само собою, припаде не до душі.
Рейтинг: 8.6 з 10 (голосів: 5)
Рецензії:
EduardGol

Хороша мелодрама на тлі не гіршої пригодницької наукової фантастики. А якщо хтось любить фантастику саме на космічну тематику, той має оцінити і саму ідею, і її технічне виконання.
Також не обійшлося без важких, з точки зору моралі, виборів. Спонукало до роздумів.
Окремо хочеться додати, що Лоуренс зіграла, як на мене, краще ніж в попередніх відомих фільмах. З надривом, я би сказав.
kinohronic

Затягуюче-притягуючий фільм. До кінця не розумієшь як може все закінчитися, тому що варіантів звичайно вистачає. Що оберуть люди, як поведуть себе, де проходять ці невидимі кордони між людиною-егоїстом і людиною-альтруїстом? В який саме момент ти розумієш, що можешь віддати своє життя заради порятунку іншого? І ще купа питань лізе в перебігу фільму в голову. Але фільм дає відповіді на всі з них. Дає повно, чітко і зрозуміло. І без навіть ніякої фантастики. А все дуже навіть життєво.
Написати рецензію
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати рецензії в даній статті.
  • facebook
  • odnogrupniki
  • youtube
  • instagram
Вхід через вконтакті Вхід через фейсбук Вхід через гугл
Реєстрація
только у нас скачать купить шаблоны dle по низким ценам