Елітний загін (2007)

Tropa de Elite

Елітний загін
Гасло:
«On the streets of Rio only the elite survive»
Рік:
Режисер:
Оператор:
Композитор:
Художник:
Кошторис:
$4 000 000
Збори в США:
$8 744
Прем'єра в світі:
Реліз на DVD:
30 вересня 2010,«Союз-Відео»
Вікова категорія:

 18+

Тривалість:
У 1997 році, перед візитом Папи Римського в Ріо де-Жанейро, капітан Насцименто з БОПО (Батальйону особливих поліцейських операцій) отримує завдання усунути небезпеку, витікаючу від наркоторговців, що діють в небезпечних трущобах поблизу від резиденції Папи. Капітан Насцименто шукає людину, здатну замінити його, оскільки дружина капітана вагітна і він збирається залишити БОПО і стати наставником новобранців.

Тим часом, два друга-ідеаліста Нето і Матіас починають службу у військовій поліції, розраховуючи стати чесними поліцейськими і боротися з криміналом. Проте вони стикаються у військовій поліції з корупцією, недоліком професіоналізму і бюрократичним ідіотизмом. Після серйозного інциденту в Моро та Бабилония вони вирішують вступити в ряди БОПО.

Шляхи капітана Насцименто, Нето і Матіаса тісно переплітаються на протязі декількох місяців, спочатку в період жорстких тренувань, потім в операції проти наркоторговців. Насцименто вірить, що Нето може замінити його, але імпульсивна натура Нето утрудняє ухвалення рішення. Пізніше кандидатура інтелігентного Матіаса здається коректним вибором, але Матіасу потрібно довести, що у нього є серце...
Рейтинг: 10 з 10 (голосів: 1)
Написати рецензію
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати рецензії в даній статті.
  • facebook
  • odnogrupniki
  • youtube
  • instagram
Вхід через вконтакті Вхід через фейсбук Вхід через гугл
Реєстрація
только у нас скачать купить шаблоны dle по низким ценам