Едді Мерфі взяв бика за роги

Едді Мерфі взяв бика за рогиЕдді Мерфі повертається в анімаційне кіно. За даними порталу The Tracking Board актор спродюсує і, швидше за все, озвучить головного персонажа в анімаційному фільмі Bodacious.

Картина Paramount Pictures розповість історію реально існуючого бика на кличку Зухвалий. За словами Мерфі, фільм - звична історія конфлікту батьків і дітей, розказана образно: «Нестримний батько, чемпіон родео, що зламав не один десяток кісток своїм нещасним наїзникам, хоче, щоб син пішов по його стопах, але в останнього своя голова і свої плани на життя ». Ідея і історія належать самому Мерфі, для якого цей анімаційний проект - перший після виходу в 2010 році «Шрека назавжди». На продюсерському терені йому допоможе Адам Гудман і компанія Dichotomy.

Варто відзначити, що прообраз ключового персонажа обраний не випадково. На думку багатьох, Зухвалий - найнебезпечніший з усіх биків які коли-небудь брали участь у скачках . Лише восьми ковбоям вдалося протриматися на ньому заповітні вісім секунд, а багато невдалих заїздів і зовсім закінчувалися переломами кісток обличчя. Після двох серйозних подій в 1995 році, побоюючись за безпеку майбутніх наїзників, організатори родео ухвалили рішення усунути непокірну тварину від змагань.

Едді Мерфі взяв бика за роги


Картина може потрапити на екрани в 2017-му чи 2018 році.
Розкажіть про новину у соціальних мережах
  • facebook
  • odnogrupniki
  • youtube
  • instagram
Вхід через вконтакті Вхід через фейсбук Вхід через гугл
Реєстрація