Режисерові фільму «Крід» запропонована «Чорна Пантера»

Режисерові фільму  «Крід» запропонована  «Чорна Пантера»Студія Marvel запропонувала посаду режисера фільму "Чорна Пантера" творцеві спортивної драми "Крід: Спадщина Роккі" Райану Куглер. Про це з посиланням на свої джерела повідомляє видання Variety. Примітно, що це вже друга спроба Marvel залучити Куглера до роботи, переговори, що проходили на початку осені, що не вінчалися успіхом.

Раніше найбільш перспективним кандидатом вважалася Ава Дюверном, однак вона відмовилася від участі в проекті. Фільм буде заснований на сценарії, який підготує Джо Роберт Коул. Його прем'єра має відбутися 6 липня 2018.

Нагадаємо, що персонаж дебютував в 1966 році. Його творцями були Стен Лі і Джек Кірбі. Під маскою Чорної Пантери в різний час переховувалися різні герої, але всі вони так чи інакше були пов'язані з вигаданої африканською країною Вакандой. Саме ця держава стало першим добувати унікальний матеріал - вібраніум, з якого був виготовлений щит Капітана Америки. Цінні корисні копалини залучали іноземних завойовників, які намагалися підкорити Ваканду, тому Чорна Пантера був змушений у підсумку заручитися підтримкою Месників, щоб відстояти незалежність своєї батьківщини. Одночасно він став важливим слена команди. Здібності Чорної Пантери цілком людські.
Розкажіть про новину у соціальних мережах
  • facebook
  • odnogrupniki
  • youtube
  • instagram
Вхід через вконтакті Вхід через фейсбук Вхід через гугл
Реєстрація