Пол Маккартні потрапив до Піратів Карибського моря

Пол Маккартні потрапив до Піратів Карибського моряНезважаючи на те, що зйомки фільму «Пірати Карибського моря: Мерці не розповідають казки» вже завершені, режисери Хоакім Роннінг і Еспен Сандберг знову повернулися в декорації картини, щоб зняти в них самого Пола МакКартні.

За даними Deadline, МакКартні приєднався до проекту недавно - тихо і без помпи. Яку саме роль він зіграє, не повідомляється. Окремо додамо, що для «Піратів» це не перезйомка, а зйомка додаткової сцени.

Таким чином, в піратській франшизі будуть увічнені відразу два представники культових груп. Колишній бітл прикрасить собою п'ятий фільм серії, а в третій частині в ролі батька капітана Джека Горобця, капітана Тіга, знявся гітарист Rolling Stones Кіт Річардс.

У Пола МакКартні величезний послужний список в якості кінокомпозитора, проте як актор він з'являється на екрані рідко, в основному граючи самого себе.

Сюжет фільму розповість про те, як капітан Джек Горобець знову потрапляє в халепу, коли команда злих піратів-привидів під командуванням його заклятого ворога капітана Салазара втікає з Трикутника Диявола, щоб знищити всіх піратів, включаючи Горобця. Єдина надія на виживання - легендарний тризуб Посейдона, могутній артефакт, що дарує контроль над морями.

У п'ятих «Піратах» знімалися Джонні Депп, Джефрі Раш, Хав'єр Бардем, Кая Скоделаріо, Брентон Туейтс, а також Орландо Блум.

Українська прем'єра фільму «Пірати Карибського моря: Мерці не розповідають казки» призначена на липень 2017 року.
Розкажіть про новину у соціальних мережах
  • facebook
  • odnogrupniki
  • youtube
  • instagram
Вхід через вконтакті Вхід через фейсбук Вхід через гугл
Реєстрація