Ілюзія обману продовжиться

Ілюзія обману продовжитьсяДругий фільм франшизи про фокусників «Ілюзія обману» ще не вийшов в прокат, але студія Lionsgate вже заручилася згодою режисера Джона М. Чу на зйомки третьої картини серії.

Lionsgate уклала контракт з Чу за два місяці до виходу його фільму «Ілюзія обману: Другий акт» в прокат. В Україні картина з'явиться 9 червня 2016 року.

Оригінальний фільм про банду фокусників знімав Луї Летерье. Стрічка, що вийшла в 2013 році, зібрала в світовому прокаті майже 352 мільйони доларів. Знімати продовження Летерье не став, проте його нова картина, комедія «Брати з Ґрімсбі», заробила в Штатах за всього 6,8 млн доларів. Незважаючи на скромний за голлівудськими мірками бюджет (35 млн), стрічка так і не змогла окупитися.

Ставити «Ілюзію обману: Другий акт» запросили Джона М. Чу, який зняв бойовик «G.I. Joe: Атака Кобри 2». Недавній фільм Чу «Джем і голограми» мав нищівний провал в прокаті (загальні збори - 2,3 млн доларів), але це не зашкодило кар'єрі режисера.

Рік тому глава Lionsgate Джон Фелтхаймер говорив, що третій фільм франшизи «Ілюзія обману» вже планується, але ніяких уточнень не було. Фелтхаймер вважає, що «Ілюзія обману: Другий акт» заробить в прокаті більше свого попередника.

Джессі Айзенберг, Марк Руфало, Морган Фріман, Вуді Харельсон, Майкл Кейн і Дейв Франко повернуться до своїх ролей в другій частині. Замість Айли Фішер з'явиться Ліззі Каплан. Головний атракціон «Ілюзії обману: Другий акт» - участь Деніела Редкліфа.
Розкажіть про новину у соціальних мережах
  • facebook
  • odnogrupniki
  • youtube
  • instagram
Вхід через вконтакті Вхід через фейсбук Вхід через гугл
Реєстрація