Зйомки Тетрісу в кіно стартують в 2017

Зйомки Тетрісу в кіно стартують в 2017Китайський медіамагнат Бруно Ву і продюсер Лоуренс Касаноф оприлюднили спільну заяву про запуск в розробку фільму, заснованого на відеогрі «Тетріс». Зйомки картини пройдуть в Піднебесній в майбутньому році.

На базі американської та азіатської компаній Threshold Entertainment Group і Seven Star Works було організовано партнерське підприємство Threshold Global Studios, яке і займеться розвитком проекту, на чиє виробництво буде витрачено близько 80 мільйонів доларів. В офіційному повідомленні студій стверджується, що протягом року ідея картини обговорювалася з Tetris Company, що володіє ексклюзивною ліцензією на популярну головоломку.

Стрічка, анонсований ще в 2014 році, описується її творцями як «епічний науково-фантастичний трилер», де головні ролі виконають актори з Китаю і США. Лінійний продюсер Дейн Аллан Сміт, який працював над «Грою престолів», «Світом забуття», «Гаррі Поттером та Смертельними Реліквіями» і рядом інших великих проектів, візьме на себе реалізацію візуальних ефектів, продуманих спеціально для «Тетріс».

В даний час Касаноф знаходиться на кіноринку в Каннах, де обговорює продаж міжнародних прав на фільм.

Гру «Тетріс» винайшов в 1984 році московський програміст Олексій Пажитнов. Головоломка дуже швидко поширилася по всьому світу і породила заплутані судові розгляди, пов'язані з ліцензією на неї. Сам творець «Тетріс» почав отримувати прибуток від своєї вигадки тільки в 1996-му. Тоді ж він заснував власну компанію, яка зареєструвала слово «tetris» як торгову марку.
Розкажіть про новину у соціальних мережах
  • facebook
  • odnogrupniki
  • youtube
  • instagram
Вхід через вконтакті Вхід через фейсбук Вхід через гугл
Реєстрація