Гарлі Квін стане противником дівчачої команди DC

Гарлі Квін стане противником дівчачої команди DC Марґо Роббі запропонувала компанії Warner концепцію фільму, в центрі оповідання якого виявляться жіночі персонажі всесвіту DC. Зірка планує з'явитися в стрічці в образі гарлі Квін і спродюсує проект.

За словами інсайдерів, австралійська актриса, отримавши роль в «Загоні самогубців», з головою поринула у вивчення своєї героїні і виявила на сторінках коміксів безліч цікавих жіночих образів. Вона сама знайшла для фільму сценариста, чиє ім'я не розголошується, проте відомо, що це теж дівчина.

Сюжетні деталі картини, природно, поки не повідомляються, але голлівудські видання вже щосили фантазують про склад учасниць проекту. The Hollywood Reporter, зокрема, передбачає, що персонажами такої стрічки могли б стати Бет-дівчина, Отруйний Плющ, команда «Хижі пташки» і Катана, яка разом з Гарлі Квін постане в прийдешньому екшені Девіда Ейра.

Даючи добро на задуманий Роббі фільм, Warner не дуже ризикує, враховуючи зростання популярності Гарлі Квін, яка в частині уваги з боку шанувальників останнім часом обігнала Чудо-жінку. «Загін самогубців» ж здатний зміцнити популярність героїні Марґо.

Кар'єра Роббі різко пішла вгору після зйомок в «Вовка з Уолл-стріт» Мартіна Скорсезе. В цьому році актрису можна буде побачити не тільки в картині Ейра, а й в перезапуску історії про Тарзана.
Розкажіть про новину у соціальних мережах
  • facebook
  • odnogrupniki
  • youtube
  • instagram
Вхід через вконтакті Вхід через фейсбук Вхід через гугл
Реєстрація