Новий шпигунський кіновсесвіт з Двейном Джонсоном

Новий шпигунський кіновсесвіт з Двейном Джонсоном Студія Universal знаходить кіновсесвіти у найдивовижніших місцях - тепер в романах письменника Роберта Ладлема. Запуск нового світу почнеться з екранізації книги «Директива Дженсона» (The Janson Directive).

Цей проект розробляють з 2014 року і Двейн «Говерла» Джонсон досі записаний виконавцем титульної ролі.

Головний герой оповідання - колишній урядовий спецагент, який звільнився з агентства після того, як стало занадто багато санкціонованих убивств, і став консультантом з безпеки в приватному секторі. Отримавши напарника-снайпера, Дженсон береться за виконання лише правильних з точки зору моралі завдань.

Сьогодні стало відомо, що сценарист Джеймс ВандербілтНова Людина-павук», «Зодіак») оновить сюжет.

Не можна не відзначити, що у Universal вже є вдалий досвід з фільмами за мотивами романів письменника. Теоретично Джейсона Борна теж можна зробити частиною всесвіту, але спроба розширення світу в «Спадку Борна» не сильно вразила в плані зборів. Цей франчайз непогано розвивається самостійно - новий «Джейсон Борн» виходить 28 липня цього року.

«Директиву Дженсона» видали через рік після смерті автора, а потім вже інші письменники забезпечили чотири літературних сиквела.
Розкажіть про новину у соціальних мережах
  • facebook
  • odnogrupniki
  • youtube
  • instagram
Вхід через вконтакті Вхід через фейсбук Вхід через гугл
Реєстрація