Проблеми в далекій-далекій галактиці

Проблеми в далекій-далекій галактиці Після того, як сьомий епізод «Зоряних воєн» заробив в світовому прокаті більше $2 млрд, багатьом глядачам здалося, що боси студії Disney не жартували, коли говорили про перетворення легендарної франшизи в нескінченну сагу. До теперішнього моменту голівудський мейджор анонсував два фільми третьої трилогії і три спін-оффи, проте журналісти New York Post стверджують, що будівництво кіновсесвіту йде далеко не так гладко, як хотілося б керівництву імперії Уолта Діснея.

За відомостями інсайдерів, зараз студія має проблеми з першим спін-оффом саги - «Зоряні війни: Бунтар». Близькі до керівництва кінокомпанії джерела стверджують, що в липні стрічку Ґарета Едвардса відправлять на дорогі чотиритижневі дозйомки. Ходять чутки, що рішення доопрацювати блокбастер було прийнято після того, як його чорнова версія не викликала належних емоцій ні у студійного керівництва, ні у тестової аудиторії.

Проблеми зі спин-оффами «Зоряних воєн» почалися ще в травні минулого року, коли режисерське крісло одного з них несподівано покинув Джошуа Транк. Згідно з найпоширенішою версією, керівництво Disney поспішило зняти фільммейкера з посади, дізнавшись подробиці його непривабливого конфлікту з продюсерами «Фантастичної четвірки». Мишачий будинок проявив рідкісну прозорливість, адже лише через пару місяців екранізація коміксу оглушливо провалилася в прокаті.

Нова інформація зі сторони мейджора говорить про те, що його боси могли марно продовжити робити ставку на талановитих, але недосвідчених режисерів. У Едвардса в послужному списку був тільки один високобюджетний фільм - «Ґодзілла». Інсайдери припускають, що постановник виявився просто-напросто не готовий до роботи над таким масштабним проектом, як «Зоряні війни: Бунтар». В результаті Ґарет настільки знесилився, що був змушений відмовитися від ідеї зняти сиквел «Годзілли».

Режисер поки не поспішає коментувати ситуацію навколо «Бунтаря». Що ж стосується представників студії Disney, то вони запевняють, що літні дозйомки були заплановані заздалегідь. Існує ймовірність, що команда Едвардса просто хоче зняти кілька додаткових сцен. З чуток, саме в «Бунтарі» глядачам вперше буде представлений юний Хан Соло. Оскільки Олден Еренрайк отримав роль знаменитого контрабандиста тільки на початку цього місяця, він не міг взяти участь у створенні першого спін-оффа саги в основний знімальний період. Однак тривалість дозйомок і акцент інсайдерів на їх дорожнечу дають підстави вважати, що мова все-таки може йти про серйозну переробці блокбастера, а не додавання в нього пари нових сцен.

Українська прем'єра фільму «Зоряні війни: Бунтар» відбудеться 15 грудня цього року.
Розкажіть про новину у соціальних мережах
  • facebook
  • odnogrupniki
  • youtube
  • instagram
Вхід через вконтакті Вхід через фейсбук Вхід через гугл
Реєстрація