Зима затримає вихід наступного сезону «Гри престолів»

Зима затримає вихід наступного сезону «Гри престолів» Сьомий сезон «Гри престолів» покажуть глядачам пізніше звичайного: шоуранери серіалу Девід Беніоф і Д.Б. Вайс повідомили, що хочуть продовжити зйомки, щоб показати справжній прихід зими у Вестеросі.

Зміна клімату, про яку так давно говорив Нед Старк, відбулася: зима прийшла, а разом з нею з'явилася необхідність знімати у відповідних умовах. У підкасті UFC Unfiltered Беніоф і Вайс не підтвердили повернення «Гри престолів» на екрани в квітні 2017 року.

«У нас поки немає точної ефірної дати, але на цей раз ми, швидше за все, вийдемо пізніше, оскільки сонячна погода більше нам не підходить», - кажуть шоуранери.

Канал HBO поки не підтвердив слова Беніофа і Вайса. Ймовірно, прогнозувати початок поки зарано, особливо якщо згадати, що дату прем'єри шостого сезону оголосили тільки в січні 2016-го.

Крім затримки повернення у Вестерос, фанатам серіалу варто переживання з приводу скорочення кількості серій. Нагадаємо, що до фіналу «Гри престолів» залишилося всього 13 серій.

Всього чотири режисери займуться постановкою сьомого сезону. Востаннє так мало постановників було в першому сезоні. Алан Тейлор повернеться зі світу кіно до героїв престолів, а разом з ним серіал знімуть Джеремі Подесва, Марк Майлод і новачок у світі Вестерос Метт Шекман.
Розкажіть про новину у соціальних мережах
  • facebook
  • odnogrupniki
  • youtube
  • instagram
Вхід через вконтакті Вхід через фейсбук Вхід через гугл
Реєстрація