8-ий сезон стане останнім для «Гри престолів»

8-ий сезон стане останнім для «Гри престолів» Чутки про це ходили давно, і шоуранери серіалу Девід Беніоф і Д. Б. Уайс вже озвучували свої плани, але тільки зараз інформація отримала офіційне підтвердження. Так що шляху назад немає, це таки кінець. Восьмий сезон «Гри престолів» стане останнім.

Сумні для фанатів новини підтвердив новий програмний директор каналу HBO Кейсі Блойс: «Так, думаю, у хлопців є дуже конкретний план щодо кількості сезонів. Якби я міг змусити їх зробити більше, я б, звичайно, зажадав десять сезонів. Але ми хочемо надати хлопцям повну свободу вирішувати, що краще для серіалу ».

Нагадаємо, що сьомий сезон вийде в ефір не навесні, як зазвичай, а влітку 2017 року. Це пов'язано з погодними умовами: щоб показати натуральну зиму в Вестеросі, зйомки доведеться дотягнути до настання холодів, отже, графік виробництва трохи зміститься.

Незважаючи на печальну звістку, сумувати шанувальникам поки що рано, адже керівництво каналу все ще розглядає можливості запустити приквели або спін-офи. «Ми готові до подальшої праці з всесвітом "Гри престолів", і хлопці теж не заперечують. Однак на даний момент ніяких конкретних планів у нас немає.
Розкажіть про новину у соціальних мережах
  • facebook
  • odnogrupniki
  • youtube
  • instagram
Вхід через вконтакті Вхід через фейсбук Вхід через гугл
Реєстрація