Загальні правила на сайті

Загальні правила поведінки на сайті:
Почнемо з того, що на сайті спілкуються сотні людей, різних релігій і поглядів, і всі вони є повноправними відвідувачами нашого сайту, тому якщо ми хочемо щоб це співтовариство людей функціонувало нам і необхідні правила. Ми настійно рекомендуємо прочитати правила, це займе у вас всього хвилин п'ять, але збереже нам і вам час і допоможе зробити сайт більш цікавим і організованим.
Почнемо з того, що на нашому сайті потрібно поводитися шанобливо до всіх відвідувачів сайту. Не треба образ по відношенню до учасників, це завжди зайве. Якщо є претензії - звертайтеся до Адмінів або Модераторів (скористайтеся особистими повідомленнями). Образа інших відвідувачів вважається у нас одним з найтяжчих порушень і строго карається адміністрацією. У нас строго заборонений расизм, релігійні і політичні висловлювання. Заздалегідь дякуємо вам за розуміння і за бажання зробити наш сайт більш ввічливим і дружелюбним.
На сайті суворо заборонено:
- Повідомлення, що не відносяться до змісту статті або до контексту обговорення
- Образа і погрози на адресу відвідувачів сайту
- У коментарях забороняються вирази, що містять ненормативну лексику, принижують людську гідність, розпалюють міжнаціональну ворожнечу
- Спам, а також реклама будь-яких товарів і послуг, інших ресурсів, ЗМІ або подій, що не відносяться до контексту обговорення статті
Давайте будемо поважати один одного і сайт, на який Ви і інші читачі приходять поспілкуватися і висловити свої думки. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти коментарі або частину коментарів, якщо вони не відповідають даним вимогам.
При порушенні правил вам може бути дано попередження . У деяких випадках може бути даний бан без попереджень . З питань зняття бана писати адміністратору.
Образа адміністраторів або модераторів також караються баном - поважайте чужу працю.
Угода сайту «Кіно українською»
Ласкаво просимо на сайт «Кіно українською», Інтернет-ресурс, який містить інформацію про фільми і їх творців, новини кіно, інтерв'ю з акторами та іншими знаменитостями, DVD і Blu-ray каталоги, та інші розділи. Сайт допомагає Вам бути в курсі останніх новинок кіно, а також знайомитися і підтримувати зв'язок з любителями кінематографа.
Користування Сайтом можливе тільки на умовах, викладених в цьому Угоді. Якщо Ви не згодні з його умовами, то Вам слід негайно припинити використання Сайту. Використання Сайту означає, що Ви згодні з умовами цієї Угоди користувача.
1. Терміни та визначення
1.1. Для цілей цієї Угоди користувача нижчезазначені терміни мають такі значення:
Сайт - Інтернет-ресурс, розташований в мережі Інтернет за адресою http://kino.net.ua/. Під Сайтом в залежності від контексту розуміється також програмне забезпечення Сайту, дизайн (графічне оформлення) Сайту, База даних, будь-який розділ (підрозділ), а також Інформація, розміщена на Сайті Адміністрацією Сайту і Користувачами.
Адміністрація сайту - «Kino.Net.Ua», якому належать всі відповідні виключні майнові права на Сайт, включаючи права на доменне ім'я Сайту, та здійснює його адміністрування.
Користувач - особа, що пройшла процедуру реєстрації, що отримало індивідуальний логін і / або пароль, а також має свій Профіль. Для цілей Угоди користувача під Користувачем розуміється також особа, яка не пройшла процедуру реєстрації, але здійснює доступ до Сайту та / або використовує і / або використовувало його. Будь-яка особа, яка здійснює доступ до Сайту, цим автоматично підтверджує, що воно повністю згідно з положеннями цієї Угоди користувача, і що стосовно нього застосовні вимоги, встановлені цим Угодою користувача.
Профіль Користувача / Профіль - спеціальний підрозділ Сайту, де розташована Персональна інформація про Користувача, а також інша інформація, розмістити яку може тільки цей Користувач. Будь Користувач вправі мати тільки один Профіль.
Персональна інформація Користувача - будь-яка інформація, яку Користувач надає про себе самостійно при реєстрації (створенні Профілю Користувача) або в процесі використання Сайту, включаючи персональні дані Користувача, інформацію, яка автоматично передається Адміністрації Сайту в процесі використання Сайту за допомогою встановленого на пристрої Користувача програмного забезпечення , у тому числі IP-адреса, інформація з cookie, інформація про браузер користувача, а також інші дані про Користувача.
Інформація - будь-яка інформація, що розміщується (розміщена) Користувачем або Адміністрацією Сайту на Сайті, у тому числі: Персональна інформація Користувача, посилання на інші сайти, будь-які текстові повідомлення, рецензії на фільми (Користувальницькі рецензії), фотографії (зображення), аудіо- та / або відео-твори, комп'ютерні програми, та ін. файли.
База даних - сукупність інформації, що розміщується (розміщеної) на Сайті. Вся Інформація, розміщена на Сайті, а також підбір, угруповання і розташування Інформації, є інтелектуальною власністю Адміністрації Сайту і (або) інших правовласників.
Спам - масові, несанкціоновані та / або неочікувані одержувачами поштові та інші розсилки рекламного, інформаційного, агітаційного або іншого характеру.
Будь терміни і поняття, що використовуються в Угоді і не знайшли відображення у розділі «Терміни та визначення», будуть тлумачитися відповідно зі змістом, що випливають з тексту Угоди користувача. У разі виникнення будь-яких розбіжностей щодо тлумачення терміна і / або поняття, використовуваного в Угоді, застосовуватися буде те тлумачення, яке буде визначено Адміністрацією Сайту.
2. Предмет і загальні положення Угоди користувача
2.1. Справжнє Угода Користувача (далі - Угода) встановлює правила та умови користування Сайтом і розміщення на ньому Інформації та являє собою договір між Користувачем і Адміністрацією Сайту, який замінює собою всі попередні угоди між Користувачем і Адміністрацією Сайту. При розміщенні рецензія на фільми Користувач повинен також керуватися правилами розміщення рецензій на фільми.
2.2. Доступ до Сайту, використання Сайту та / або вчинення будь-яких інших дій на Сайті Користувачем означає, що Користувач приймає і зобов'язується дотримуватися всіх умов цієї Угоди. Реєстрація Користувача на Сайті можлива тільки при додатковому підтвердженні Користувачем прийняття цієї Угоди.
3. Реєстрація на Сайті
3.1. Для того щоб отримати доступ до всіх можливостей Сайту, особа повинна пройти процедуру реєстрації на Сайті одним з передбачених способів:
здійснити ряд послідовних дій щодо заповнення реєстраційного бланка в електронній формі, в результаті яких така особа стає зареєстрованим Користувачем, отримує індивідуальний логін і пароль для здійснення доступу до всіх можливостей Сайту; або
здійснити ряд послідовних дій для входу на Сайт через технологію ОpenID або через соціальні сервіси Facebook, Twitter, Вконтакте та ін. Для цього особі необхідно вказати адресу своєї сторінки в цих службах, далі дозволити ідентифікацію з Сайтом, в результаті чого особа стає зареєстрованим Користувачем і отримує доступ до всіх можливостей Сайту. В якості логіна зареєстрованого Користувача використовується логін користувача у зазначених сервісах.
3.2. Користувач погоджується надавати правдиву, точну і повну інформацію про себе в реєстраційному бланку і підтримувати цю інформацію в актуальному стані. Якщо ця інформація зміниться, Користувач зобов'язується змінити її якомога швидше. При цьому Користувач погоджується, що Адміністрація Сайту в загальному випадку не перевіряє достовірність Персональної інформації Користувача і не здійснює контроль за дієздатністю Користувача.
3.3 Адміністрація Сайту має право заблокувати та / або видалити Профіль Користувача, відмовити в доступі до всіх чи деяких можливостям Сайту, і видалити Інформацію Користувача без пояснення причин, у тому числі в разі порушення Користувачем умов Угоди, а також у випадку, якщо Користувач надає невірну інформацію про себе або у Адміністрації Сайту будуть підстави вважати, що надана Користувачем інформація про себе недостовірна, неповна, неточна, порушує умови цієї Угоди або Користувач використовує чужу інформацію.
4. Авторизація на Сайті
4.1. Індивідуальний логін і / або пароль Користувача, необхідний для авторизації на Сайті, призначений тільки для цього Користувача.
4.2. Користувач зобов'язується не розголошувати, не передавати третім особам свої логін і пароль, а також зробити всі необхідні зусилля для того, щоб його логін і пароль не були доступні третім особам. Індивідуальний логін і пароль дозволяють здійснювати доступ до тих розділів Сайту, які доступні тільки зареєстрованим Користувачам, а також до особистих сторінок Сайту, призначеним тільки для цього Користувача.
4.3. Якщо будь-яка особа крім Користувача авторизується на Сайті, використовуючи логін і пароль Користувача, то всі дії, вчинені такою особою, вважатимуться досконалими цим Користувачем. Користувач самостійно несе відповідальність за всі дії, вчинені ним на Сайті, а також за всі дії, вчинені на Сайті будь-якими іншими особами з використанням логіна і пароля Користувача.
4.4. Користувач самостійно несе відповідальність за збереження свого пароля, а також за всі наслідки, які можуть виникнути в результаті його несанкціонованого та / або іншого використання.
4.5. Користувач зобов'язаний негайно повідомити Адміністрацію Сайту про будь-якому випадку несанкціонованої (дозволеної Користувачем) авторизації на Сайті з використанням логіна і пароля та / або про будь-якому порушенні (підозрах про порушення) конфіденційності свого пароля.
4.6. Адміністрація Сайту не відповідає за можливу втрату або псування Інформації, яка може статися через порушення Користувачем положень даної частини цієї Угоди.
5. Персональна інформація Користувача
5.1. Адміністрація Сайту при обробці Персональної інформації Користувача зобов'язується прийняти всі організаційні і технічні заходи для захисту Персональної інформації Користувача від неправомірного або випадкового доступу, знищення, зміни, блокування, копіювання, розповсюдження, а також від інших неправомірних дій з нею третіх осіб. Однак не виключено, що в результаті збою в роботі Сайту, вірусної або хакерської атаки, технічних несправностей та інших обставин Персональна інформація Користувача може стати доступною й іншим особам. Користувач це розуміє і погоджується з тим, що не буде висувати претензії до Адміністрації Сайту в зв'язку з цим.
5.2. Користувач погоджується з тим, що його Персональна інформація, що міститься в Профілі Користувача є загальнодоступною, і будь Користувач Сайту може ознайомитися з нею.
5.3. Користувач погоджується з тим, що Адміністрація Сайту збирає, зберігає і здійснює інші дії по обробці Персональної інформації Користувача для наступних цілей:
Ідентифікація сторони в рамках угод і договорів з Адміністрацією Сайту;
Надання Користувачеві персоналізованих послуг (складання розділу «Персональні рекомендації» тощо);
Зв'язок з Користувачем, в тому числі напрямок повідомлень, запитів та інформації, що стосуються використання Сайту, надання послуг, а також обробка запитів і заявок від Користувача;
Поліпшення якості Сайту, зручності їх використання, розробка нових сервісів і послуг;
Таргетування рекламних матеріалів;
Проведення статистичних та інших досліджень на основі знеособлених даних.
Складання бази даних користувачів Сайту.
5.4. Розміщуючи на Сайті свою Персональну інформацію, Користувач підтверджує, що робить це добровільно, а також що він добровільно надає цю Інформацію Адміністрації Сайту.
5.5. Користувач зобов'язується не розміщувати на Сайті персональну інформацію інших осіб, а також не використовувати персональну інформацію інших користувачів, яким-небудь чином не відповідає вимогам законодавства України, в протиправних або протизаконних цілях, з метою отримання вигоди і в будь-яких інших цілях, не відповідних цілям створення Сайту.
5.6. Користувач може в будь-який момент змінити (оновити, доповнити) надану їм Персональну інформацію або її частина. Користувач також може видалити надану їм в рамках Профілю персональну інформацію, скориставшись функцією «видалити користувача» на сторінці свого Профілю. Таке видалення може спричинити неможливість використання деяких можливостей Сайту.
5.7. Персональна інформація Користувача обробляється Адміністрацією Сайту протягом терміну її розміщення на Сайті або строку встановленого чинним законодавством.
5.8. Без шкоди для інших положень Угоди Адміністрація Сайту має право передати Персональну інформацію Користувача третім особам у наступних випадках:
Користувач виразив свою згоду на такі дії;
Передача необхідна в рамках використання Користувачем Сайту або для надання послуг Користувачеві;
Така передача передбачена українським або іншим відповідним законодавством в рамках встановленої законодавством процедури;
Така передача відбувається в рамках продажу або іншої передачі бізнесу (повністю або в частині), при цьому до набувача переходять усі зобов'язання по дотриманню умов цієї Угоди стосовно до отриманої ним Персональної інформації Користувача;
З метою забезпечення можливості захисту прав і законних інтересів Адміністрації Сайту або третіх осіб у випадках, коли користувач порушує умови цієї Угоди;
Передача між афілійованими з Адміністрацією Сайту особами. В даному випадку до одержувача переходять усі зобов'язання по дотриманню умов цієї Угоди стосовно до отриманої ним персональну інформацію користувача.
5.9. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за використання персональної інформації користувачів іншими особами, в тому числі особами, яким Персональна інформація Користувача була передана Адміністрацією Сайту відповідно до п. 5.8.
5.10. При обробці персональних даних користувача адміністрація сайту керується законом України «Про захист персональних даних».
6. Розміщення на Сайті Інформації
6.1. Розміщуючи Інформацію на Сайті, Користувач гарантує, що володіє всіма необхідними правами для розміщення інформації на сайті. Якщо у Користувача немає належних прав для розміщення на Сайті будь-якої Інформації, то Користувач зобов'язується не розміщувати таку Інформацію.
6.2. Користувач зобов'язується при використанні Сайту:
не розміщувати на Сайті і не направляти куди-небудь через / за допомогою Сайту наступну Інформацію:
наклепницьку, образливу, наклепницьку / принижують честь і / або гідність третіх осіб, яка містить загрози;
порушує права та охоронювані законом інтереси третіх осіб;
порушує права громадян на приватне життя і публічний порядок;
пропагує дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною ознаками, соціальним статусом, сексуальної орієнтації або іншими ознаками;
сприяючу та / або закликає до зміни конституційного ладу, розв'язування війни, релігійної, расової або міжнаціональної ворожнечі, що містить спроби розпалювання ворожнечі або заклики до насильства, ущемляє права меншин;
містить порнографічні матеріали чи інші ображають моральність матеріали;
містить екстремістські матеріали;
ображає релігійні почуття громадян;
Інформацію «замовного» характеру, тобто Інформацію, створену в чиїхось інтересах, невідповідних цілям створення Сайту;
не розміщувати на Сайті і не направляти куди-небудь через / за допомогою Сайту іншу Інформацію, яка не відповідає законодавству України/ або цієї Угоди;
не поширювати на Сайті та / або через Сайт комп'ютерні віруси або інші комп'ютерні коди, файли або програми, призначені для порушення, модифікації, блокування знищення або обмеження функціональності будь-якого комп'ютерного або телекомунікаційного устаткування або програм для здійснення несанкціонованого доступу, а також серійні номери до комерційних програмних продуктів і програми для їх генерації, логіни, паролі та інші засоби для отримання несанкціонованого доступу до Сайту, а також до платних ресурсів в мережі Інтернет;
не порушувати нормальну роботу Сайту;
не поширювати та / або не використовувати будь-які комп'ютерні програми, роботи («павуки») або інші автоматичні алгоритми та методи, спрямовані на «викачування» (збір), незаконну передачу, копіювання, блокування, модифікацію, знищення Інформації та Бази даних, а також спрямовані на обхід обмежень, встановлених Адміністрацією Сайту в налаштуваннях Сайту.
не розміщувати чи іншим способом не використовувати на Сайті Інформацію, яка охороняється законодавством про інтелектуальну власність (у тому числі, але не обмежуючись, яка зачіпає будь-який патент, товарний знак, авторські та / або суміжні з ними права), та іншу охоронювану законом Інформацію без відповідних на те прав і дозволів від правовласника такої Інформації. У разі виникнення спірної ситуації тягар доведення того, що розміщується Користувачем Інформація не порушує чиїхось прав, лежить на такому Користувача;
не розміщувати і не поширювати на Сайті рекламу без отримання на це попередньої згоди Адміністрації Сайту;
не здійснює збір, зберігання, розповсюдження та інші дії по обробці Персональної інформації інших користувачів;
не розміщувати на Сайті посилання на інші Інтернет-ресурси, зміст яких суперечить вимогам законодавства України і / або цієї Угоди;
не поширювати на Сайті та / або через Сайт Спам, «листи щастя», системи інтернет заробітку, схеми «пірамід», многоуровнего маркетингу, e-mail-бізнесів;
не створювати більше одного Профілю;
при реєстрації на Сайті не вказувати про себе неправдиву Персональну інформацію, не реєструватися і не вчиняти дії на Сайті від імені іншої реально існуючого або існуючого особи, не вказувати персональну інформацію третіх осіб, не застосовувати будь-які форми і способи незаконного представництва третіх осіб;
6.3. Адміністрація Сайту лише надає Користувачеві можливість розміщувати інформацію на сайті і користуватися сервісами Сайту. Адміністрація Сайту не несе ніякої відповідальності за достовірність і правомірність розміщеної Користувачами на Сайті Інформації.
6.4. Адміністрація Сайту не перевіряє і не має технічної та фактичної можливості перевіряти всю інформацію, що розміщується Користувачем на Сайті, на предмет її відповідності вимогам законодавства Україниі положенням цієї Угоди, оскільки подібна перевірка зробить неможливим функціонування Сайту. Однак Адміністрація Сайту може це робити в будь-який час на свій розсуд у разі виникнення відповідних сумнівів.
6.5. Адміністрація Сайту може на свій розсуд відмовити в розміщенні, видалити та / або відредагувати будь-яку Інформацію, яку Користувач збирається розмістити / розмістив на Сайті.
6.6. Посилання на будь-який сайт, продукт, послугу, будь-яку інформацію комерційного або некомерційного характеру, розміщена на Сайті Користувачем або на правах реклами, не є схваленням або рекомендацією даних продуктів (послуг) з боку Адміністрації Сайту.
7. Використання Сайту
7.1. Використання Сайту Користувачем допускається тільки відповідно до цієї Угоди і виключно способами, передбаченими технічними можливостями Сайту.
7.2. Правовласниками щодо Інформації, розміщеної на Сайті, є у відповідних випадках Адміністрація Сайту, Користувачі та / або треті особи.
7.3. Адміністрація Сайту є законним правовласником і їй належать всі виключні майнові та інші відповідні права на Сайт, у тому числі, але, не обмежуючись перерахованим, на програмне забезпечення Сайту, графіку, дизайн, Базу даних Сайту.
7.4. Будь-яка Інформація, яка розміщується на Сайті Користувачем, відповідно, належить такому Користувачеві або відповідному третій особі. Розміщуючи Інформацію на Сайті, Користувач підтверджує, що він володіє всіма необхідними для цього правами і повноваженнями, також Користувач погоджується з тим, що така Інформація стає доступною для користувачів Сайту.
7.5. Розміщуючи Інформацію на Сайті, Користувач автоматично безоплатно, безумовно і безвідклично надає Адміністрації Сайту невиключне право на використання такої Інформації на території всього світу без обмеження терміну на розсуд Адміністрації Сайту в тому числі, але не обмежуючись, на відтворення, копіювання, підбір, систематизацію, перетворення , зміну, редагування, переклад, публікування, розповсюдження такої Інформації (частково або повністю) будь-якими законними способами. Також, розміщуючи інформацію на сайті, Користувач підтверджує, що володіє відповідними правами і повноваженнями для надання Адміністрації Сайту зазначеного вище невиключного права на використання розміщеної Інформації. При такому використанні Адміністрація Сайту має право використовувати відповідну інформацію як з зазначенням імені автора такої Інформації, так і без зазначення імені автора (в якості імені автора при цьому буде вказуватися ім'я (псевдонім) Користувача, яке він вказав при реєстрації на Сайті або в налаштуваннях Профілю або логін Користувача). Адміністрація Сайту має право передавати права, зазначені в цьому пункті, третім особам.
7.6. Користувач не має права (якщо тільки інше прямо не дозволено сервісами Сайту) будь-яким чином змінювати, копіювати, прати, зберігати, викачувати, поширювати, передавати, продавати, «постити» і іншим чином використовувати Інформацію, розміщену на Сайті (за винятком тієї інформації, яка була законно розміщена на Сайті самим Користувачем) без попереднього дозволу Адміністрації Сайту та / або відповідного правовласника, крім випадків, коли Адміністрація Сайту та / або правовласник явним чином висловили свою згоду на вільне використання інформації будь-якою особою.
7.7. Користувачі зобов'язуються використовувати Інформацію, а також будь-яку іншу інформацію, що міститься на Сайті тільки в особистих некомерційних цілях, за винятком випадків, коли дозвіл на інше використання дано Адміністрацією Сайту та / або відповідними правовласниками.
8. Функціонування Сайту і відповідальність при його використанні
8.1. Адміністрація Сайту намагається забезпечити належне функціонування Сайту в цілодобовому режимі, проте Адміністрація Сайту не несе ніякої відповідальності, якщо відбудуться які-небудь порушення в роботі Сайту по будь-яких причин.
8.2. Адміністрація Сайту не гарантує, що Інформація, розміщена на Сайті, буде доступна в будь-який час, або стерти або загублена. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за збої і затримки в роботі Сайту, а також за можливі наслідки таких збоїв і затримок.
8.3. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за можливий витік інформації з бази даних Сайту по будь-яких причин, у тому числі в результаті несанкціонованих дій третіх осіб.
8.4. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за наявність на Сайті вірусів, а також за можливі наслідки зараження комп'ютера Користувача вірусами або попадання на комп'ютер Користувача інших шкідливих програм. Адміністрація Сайту надає Сайт Користувачеві «як є» без будь-яких додаткових гарантій.
8.5. Будь-які рекомендації, зроблені Адміністрацією Сайту для Користувача за допомогою технічних засобів Сайту, у тому числі в розділі «Персональні рекомендації», є лише прогнозом, зробленим на підставі поставлених Користувачем оцінок фільмам, з використанням математичних методів, покладених в основу розрахунку переваг Користувача. Дані рекомендації можуть не відповідати дійсним перевагам Користувача, його уявленням про моральність і не відповідати його естетичному смаку. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за невідповідність пропонованих рекомендацій дійсним перевагам Користувача.
8.6. Адміністрація Сайту не відповідає, що не відшкодовує і не несе відповідальності за будь-які збитки, включаючи упущену вигоду, моральний і іншу шкоду, завдані Користувачеві або третім особам в результаті використання ними Сайту або у зв'язку з функціонуванням Сайту, а також у всіх інших випадках, передбачених цим Угодою. За будь-яких обставин відповідальність Адміністрації Сайту відповідно до статті 15 Цивільного кодексу України обмежена 1000 (тисячою гривень) України і покладається на неї за наявності в еe діях вини.
8.7. Користувач самостійно несе повну відповідальність за розміщувану ним на Сайті та / або сообщаемую їм іншим Користувачам або третім особам по засобом Сайту Інформацію, в тому числі, за її зміст і відповідність вимогам законодавства України, за порушення прав третіх осіб на розміщувану та / або сообщаемую Користувачем Інформацію (у тому числі, але не обмежуючись, прав автора та / або суміжних прав, прав на засоби індивідуалізації, прав на комерційну таємницю та інших охоронюваних законом прав). Користувач самостійно відшкодовує будь-які збитки (у тому числі упущену вигоду, моральний і іншу шкоду), що виникли у інших користувачів, третіх осіб або Адміністрації Сайту внаслідок зазначених порушень та / або розміщення на Сайті такої Інформації, та / або повідомлення за допомогою Сайту такої Інформації, а також здійснення інших дій у зв'язку з використанням Сайту.
8.8. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за договорами між Користувачами і / або Користувачем і будь-якими третіми особами, укладеними з використанням Сайту. Зокрема, Адміністрація Сайту лише забезпечує доступ до кас кінотеатрів для бронювання квитків, але зобов'язальні відносини виникають безпосередньо між Користувачем і відповідним кінотеатром, Адміністрація Сайту не несе ніякої відповідальності за даними зобов'язаннями.
8.9. Користувач зобов'язується своїми силами і за свій рахунок вирішувати усі спори і врегулювати всі претензії і позови третіх осіб, приписи та вимоги уповноважених державних органів влади, що надійшли як на адресу Користувача, так і на адресу Адміністрації Сайту, у зв'язку з розміщенням Користувачем інформації на сайті, а також відшкодувати всі збитки та витрати, понесені Адміністрацією Сайту в зв'язку з такими претензіями і позовами.
9. Інші положення
9.1. Ця Угода регулюється і тлумачиться відповідно до законодавства України. Питання, не врегульовані цією Угодою, підлягають вирішенню відповідно до законодавства України. Всі можливі спори, що випливають з відносин, що регулюються цією Угодою, вирішуються в порядку, встановленому чинним законодавством України, за нормами українського права. Скрізь по тексту цієї Угоди, якщо явно не вказано інше, під терміном «законодавство» розуміється як законодавство України, так і законодавство місця перебування Користувача.
9.2. Користувач і Адміністрація Сайту будуть намагатися вирішити всі виниклі між ними суперечки і розбіжності шляхом переговорів. У разі неможливості вирішити спори і розбіжності шляхом переговорів вони підлягають розгляду у відповідному суді за місцем знаходження Адміністрації Сайту.
9.3. Зважаючи на безоплатність послуг, що надаються в рамках цієї Угоди, норми про захист прав споживачів, передбачені законодавством України, не можуть бути застосовними до відносин між Користувачем і Адміністрацій Сайту.
9.4. Ніщо в Угоді не може розумітися як встановлення між Користувачем і Адміністрацій Сайту агентських відносин, відносин товариства, відносин по спільній діяльності, відносин особистого найму, або якихось інших відносин, прямо не передбачених Угодою.
9.5. Якщо з тих чи інших причин одне або декілька положень цієї Угоди будуть визнані недійсними або що не мають юридичної сили, це не впливає на дійсність або застосовність інших положень Угоди.
9.6. Бездіяльність з боку Адміністрації Сайту в разі порушення Користувачем або іншими користувачами положень Угод не позбавляє Адміністрацію Сайту права застосовувати відповідні дії на захист своїх інтересів пізніше, а також не означає відмови Адміністрації Сайту від своїх прав у випадку здійснення в подальшому подібних або схожих порушень.
9.7. Ця Угода складена українською мовою.
9.8. Ця Угода може бути змінена Адміністрацією Сайту в будь-який час без будь-якого спеціального повідомлення. Нова редакція Угоди вступає в силу з моменту її опублікування на Сайті, якщо інше не передбачено новою редакцією Угоди. Чинна редакція Угода завжди знаходиться на сторінці в мережі Інтернет за адресою: http://kino.net.ua/rules.html
  • facebook
  • odnogrupniki
  • youtube
  • instagram
Вхід через вконтакті Вхід через фейсбук Вхід через гугл
Реєстрація